MENU

Oferta / Produkty

BIOREMEDIACJA-SpillAway
przemysł morski
Kliknij aby powiekrzyć

NavalKleen II (20 l.)

bio-preparat do usuwania olejów opałowych paliw morskich

Łatwy w użyciu trzykomponentowy system bioremediacyjny przeznaczony do usuwania ciężkich zanieczyszczeń na statkach handlowych. Zmniejszenia zanieczyszczenia węglowodorowe w zęzach, otłuszczonych zbiornikach oraz separatorach. Dodatkowo zawarte mikroorganizmy, substancje odżywcze oraz specjalne bio-oczyszczacze "zjadają" odpady ropopochodne oraz redukują odpady olejowe poniżej OCM poniżej granicy zrzutu. Zalecany do zęz oraz olejowych zabrudzeń zbiorników.

Kliknij aby powiekrzyć

NavalKleen™ (20 l.)

bio-preparat do usuwania węglowodorów

Zawiera aktywne mikroorganizmy połączone ze specjalnymi bio-oczyszczaczami, które dosłownie "zjadają" zanieczyszczenia ropopochodne redukując odpady olejowe OCM poniżej granicy wydalania. Doskonały do stosowania podciśnieniowo w dokach, pomieszczeniach maszynowych, grodziach, przegrodach, zęzach oraz zbiornikach paliwowych i separatorach
TYP OPAKOWANIA: 20 l.

Kliknij aby powiekrzyć

OWS 200 (10 l.

biologiczny preparat usuwający zanieczyszczenia ropopochodne

OWS 200 jest naturalnym biologicznym preparatem do usuwania zanieczyszczeń, opracowanym dla przemysłu, w którym występują zanieczyszczenia ropopochodne. Produkt ten usuwa tłuszcze, smary, które gromadzą się w pułapkach tłuszczowych i odpływach. OWS 200 jest żywą mieszanką synergiczną, składającą się z bakterii „klasy 1”, wybranych ze względu na ich przyspieszone zdolności, dzięki którym metabolizują one stałe osady na twardych powierzchniach pułapek tłuszczowych. Produkt działa powierzchniowo począwszy od kolektorów, poprzez system rur jak i również w samej pułapce. Oczyszczając powierzchnię z zanieczyszczeń pozwala powietrzu atmosferycznemu dostać się w głąb zgromadzonych odpadów i ogranicza bądź niweluje całkowicie występowanie wszelkich bakterii patogenicznych. Bardzo dobrze sprawuje się w połączeniu z produktem FleetKleen, który w swoim składzie posiada większą część składników myjących. Jednak może być stosowany samodzielnie. Produkt ze względu na zawarte w nim żywe kultury bakterii nie jest przeznaczony do czyszczenia elementów mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Kliknij aby powiekrzyć

Bio-W (3.4 kg)

io-naprawczy, pływający, chłonny absorbent węglowodorów

Bio-W ™ rozwiązuje jeden z najtrudniejszych problemów w przemyśle. Bio-W ™ jest pierwszym bio-naprawczym, pływającym, chłonnym absorbentem węglowodorów unoszących się na wodzie. Produkt nie pochłania wody absorbuje jedynie węglowodory . Bio-W ™ nawet wtedy, gdy będzie w pełni nasycony zanieczyszczeniami węglowodorowymi, zanieczyszczenia te w żaden sposób nie będą mogły być wypłukane z absorbentu. Produkt jest naturalny, bezpieczny, produkt jest wytwarzany w wyniku opatentowanego procesu rozwiązywania problemów oczyszczania wody i może obniżyć koszty usuwania tych zanieczyszczeń.

webdew 2011